Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Ole esimeste seas, kes kuulevad meie uutest projektidest!

Perton Ehitus.
13. aastat kogemust ehitus- ja arendusturul.

Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Võtame Sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.

Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi.

Perton Ehitus OÜ on ehitus- ja arendusturul tegutsenud alates asutamisest 2006. aastal. Oleme keskendunud kultuurilise ja ajaloolise väärtusega hoonete taastamisele, lisaks tegeleleme ka uute eluhoonete ehitusega.

Perton Ehitus OÜ-l on Muinsuskaitseameti väljastatud tegevusluba tööks arhitektuurimälestistega. Taastame hoonete ajaloolise välisilme ja loome neile uued, mugavad ja säästlikud tehnosüsteemid. Tänapäevaseid insenertehnilisi teadmisi rakendades tõstame märkimisväärselt energiatõhusust, muutes küttekulud koduomanikule soodsamaks.

Ehituslikud taastamistööd nõuavad laialdast teadmistebaasi, kogemusi ja asjatundlikke insenere, et ühildada tänapäevased ehitustehnilised lahendused varasemalt kasutatud materjalide ja ehitusvõtetega.

Meie erialast professionaalsust tunnustati 2012. aastal, kui saime Wismari 47 korterelamu renoveerimise eest Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti tänukirja.

Krediidiinfo AS tunnistas Perton Ehitus OÜ 2013. ja 2014. aastal Edukaks Eesti Ettevõtteks. Meie tööeetikat ja arukat finantskäitumist märgib ka Perton Ehitus OÜ-le omistatud Krediidireiting A (hea). Äripäev AS on tunnustanud Perton Ehitus OÜ tööd 2014 aastal diplomiga „Eesti Gasellettevõte 2015“.

Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu poolt korraldatud konkursil Aasta Katus 2015 saavutas Perton Ehitus OÜ kivikatuse kategoorias esikoha Tina 26 ajaloolise korterelamu rekonstrueerimise käigus tehtud katusetöödega. 2016. aastal sai ettevõte Tallinna Linnaplaneerimise Ametilt preemia "Parimad korrastatud majad miljööalal 2015. aastal" Luise 27 korterelamute miljöötundliku korrastamise eest.

Perton Ehitus OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja kuulub Eesti Kinnisvarafirmade Liitu. Täiendavat infot meie tehtud ehitus- ja arendustööde kohta leiate www.perton.ee.

Tehtud projektid

Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Võtame Sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt

Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi.

Vaata hindu ja plaane

Privacy Policy