Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Ole esimeste seas, kes kuulevad meie uutest projektidest!

Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Võtame Sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.

Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi.

Kalamaja rahulik ja miljööväärtuslik piirkond sisaldab endas kõike, mida pere eluks vajab. Renoveeritud puitmajadega ääristatud tänavad pakuvad tõelist silmailu ja puudu pole rohelusestki. Kalamaja kultuur elab:Telliskivi loomelinnak, Kultuurikatel ja Kultuurikatla aed muutuvad järjest enam Tallinna kultuurielu tõmbepunktideks

Elukeskkond pakub värvikaid maitseelamusi tänu lähiümbruses leiduvatele paljudele kohvikutele ja restoranidele – vali millist soovid! Hinnatud kohvikud Sesoon ja Boheem ning Telliskivi loomelinnaku tänavatoidurestoran Foody Allen ja Baar Bistroo Kukeke asuvad kõik mõnesaja meetri raadiuses.

Peale selle saab nautida värsket mereõhku jalutuskäikudel lähedal asuval Kultuurikilomeetril, mille ühes otsas on kiiresti arenev Noblessneri sadamapiirkond ning teisel pool Kalasadam koos Kalaturuga.

Valgevase 9b sisekvartalile loob erilise lisaväärtuse Kalma park, mis on majadevahelise hooviala pikenduseks. Rohelust täis park koos laste mänguväljakute, küngaste, valgustatud kergliiklustee ja puhkealaga teeb pere ühise ajaveetmise värskes õhus lihtsaks, rõõmsaks ja muretuks. Samuti ei pea lapsed mängimiseks koduhoovi vahetust lähedusest kaugemale minema!

Hoovis paiknevad kogukonna taimekasvulavatsid annavad huvilistele võimaluse kasvatada meelepäraseid värskeid maitsetaimi. Mõnus ja avar hooviala loob võimaluse ühtse ja sõbraliku kogukonnatunde tekkimiseks.

Läheduses on palju huvitavaid kohvikuid ja restorane, kus aega veeta

Mitmeid kohti kus värsket õhku hingata
ning jalutada või shopata.

Vaata hindu ja plaane

Privacy Policy